Sineklik Bilgilendirme

Ahşap pencereye sineklik yapımı

Ahşap pencere sineklik yapım ve montajı için bize danışmadan usta çağırmayınız. Ahşap kapı ve pencerelerinizin sineklik ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ahşabın yapısına ve rengine uygun malzemeler kullanılarak sineklik üretiyoruz. Daha fazla bilgi için sineklik bölümüne bakınız.

En kullanışlı sineklik modeli

Menteşeli sineklik; Çünkü uzun ömürlü olması stor yada plise gibi fonksiyonel özelliği olmadığından ki bir mazleme ne kadar az fonksiyonlarla oluşturulmuşsa o kadar kullanışlıdır hemde çeşitleri arasında fiyatı ucuz ömrü uzun ki sineklik kullananlar bilirler storun yayı atar kaldırmaz plisenin ipi kopar çalışmaz bozuldugu zaman verdiğiniz paraya acırsınız fakat şöyle bir dipnot düşmek gerekirse bazı alanlarda kullanımı kolaylaştırmak için plise yada stor kullanmak zorunlulugu vardır bunlarıda es geçmek mümkün değildir menteşeli sinekliği yazın takarsın kışın yerinden çıkarıp yıkayıp bir yere kaldırırsın vakti gelince tekrar yerine basitce takarsın gibi özellikleri var diyerek kendi görüşümü belirtmiş oluyorum karar verirken biraz düşünün diyorum.

Mıknatıslı sineklik

Onlar gelmeden önleminizi alın

Yaz başlamadan evinizin sinekler ve haşerelerden uzak olması için hazırlığınızı şimdiden yaptırın ve oluşacak muhtemel fiyat artışlarından % 25 daha ucuza maledin. Evinizde kullanacağınız en kullanışlı ve pratik sineklik bilgisi için iletişime geçebilirsiniz.

Büyükşehirlerde konforlu bir hayatın olmazsa olmazı kanatlı hayvanların ev içinde dolaşmamasıdır. Bunun için alınacak önlemlerden n önemlisi pencerelere sineklik taktırmak. Sineklikler bütün yıl boyunca evinizi havalandırırken içeriye sinek ve böceklerin girmesini engeller. Pencerenizin yapısına uygun sineklik modellerimizden birini sipariş verin tüm yaz boyunca rahat edin.

Sineklik Çeşitleri

stor sineklikSTOR

Stor sineklik dikey yatay ve ortada birleşen uygulama modelleri vardır. Stor sineklik tülün sarılması için bir yay mekanizması ile çalışır. Pimapen, ahşap, demir ve alüminyum doğramalarda kapı ve cambalkonlarda her renk seçeneği ile kullanılmaktadır.

 

 

 

 

menteseli sineklik

MENTEŞELİ Sineklik

Pencere veya kapılarınızın aksine dışarıya doğru açılıp kapanan bir modeldir. Kullanımı kolaydır. Her ebat pencere ve kapılarda uygulanabilir. Eğer pencerenizin önünde demir korkuluk, panjur veya kapınızın önünde küpeşte varsa menteşeli sineklik bu tip yerler için uygulanmaz.

 

 

PİLELİ Sineklik

pileli sineklik ornek

Pileli sineklik bir diğer adı plise sineklik olan bu sistem sineklik yapısına çok farklı bir boyut kazandırmıştır. En büyük özelliği kullanım kolaylığıdır. Pileli sineklikler her tip pencere ve kapılara uygulanır. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=rnJ-FHjKD1A 

Video yu izle bilgi sahibi ol

 

 

 

KAPI Sinekliği

Normal kapıların dış kısmına monte edilir. Menteşeli sineklik gibi dışarı doğru açılır özel durumlarda; kapınızın dış kısmında da kol var ise ilave bir kasa ile monte edilir. Menteşesinden çıkarılabilir. Orta kısmına bel vermemesi için kayıt atılır. Renk ve kaplama seçenekleri mevcuttur.

 

 

SüRME Sinekliksurme sineklik

Sürme sineklik bir diğer adı ile sürgülü sineklik. Sürme doğramaların alternetifsiz tek sinekliğidir. Kasalı veya kasasız imal edilen bu sineklik modeli sürme sistem doğramalarda, habeşibe doğramalarda, wolsvagen kapılarda ve şartlar uygun oldugu takdirde bahçeli evlerde verandaya çıkışlarda tarcih edilir. pratik kullanımı estetik görünümü ve çözüm odaklı bir üründür. renk seçenekleri ve kaplamalı alternatifleri mevcuttur. sağa-sola kayarak çalışan bir sistemdir.

 

 

 

 

ÖLÇÜ ALMA
sineklik ölcü almasineklik ölcü alma

Nasıl ölçü alındığını görmek için Lütfen resmin üzrine tıklayınız:

Sineklik Taktırmak Gerekli mi?

Evet, sineklik dört mevsim evimizi kedi, fare gibi hayvanlardan ve kanatlı hayvanlardan evimizi korumak için gerkelidir.

Evimizi kanatlı hayvanlardan korumanın en iyi yolu pencerelerimize sineklik taktırmaktır. Özellikle yaz aylarında acil bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Sıcaklardan bunaldığımızda evimizin pencerelerini açmak isteriz. Ama kanatlı hayvanların bize zarar vermesini de istemeyiz. İşte en iyi çözüm sineklik taktırmaktır.

Sineklik, kaliteli fitil ve tülden yapıldığı için yanma yapmaz, basit bir şekilde çıkarılıp kolayca temizlenebilir. Sineklik kullanışlı yapısı ve işlevi ile yaz aylarının olmazsa olmazıdır. İletişim bölümden veya telefon ile firmamızı arayabilirsiniz.

Bunları görmek istemiyorsanız ilgilenmenize gerek yok :)

 

sineklik

 

Sineklik tülü kanserojen midir?

Firmalar yani sineklik toptancıları veya tül satıcıları bariz olarak zararlı değildir demiyorlar benim bildiğim kadarı ile de çogu bu malzemeleri uzak doğudan getirtiyorlar yanlız isimlerini vermiyeyim bildiğim bir iki firma var kendi bünyelerinde argelerini oluşturup tse uygunluğu ile çalıştıklarını. 

En son şunu belirtmekte fayda var bu işler bütce meselesi oldugu için insanlar fiyatlar çerçevesinde hareket ettiğinden sağlıklı yada sağlıksız düşüncesi bile akıla gelmeden karar veriyorlar oysaki yaptıracaksanız bundan sonra artık evinizin bi parçası olan bir üründen bahsediyoruz. İyisini istemek veya iyisini almak en mantıklısı değilmi ! En nihayetinde sağlık meselesi

Image

Merhaba. Bütün sorularınızı buradan yanıtlayabiliriz.

Formu doldurun veya info@pentamiri adresinden iletişime geçiniz.

Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Image

Sosyal medya hesaplarımıza baktınız mı?

Bizi sosyal medyadan takip edin ve gönderilerimizi beğenin.