Sineklik Çeşitleri

stor sineklikSTOR

Stor sineklik dikey yatay ve ortada birleşen uygulama modelleri vardır. Stor sineklik tülün sarılması için bir yay mekanizması ile çalışır. Pimapen, ahşap, demir ve alüminyum doğramalarda kapı ve cambalkonlarda her renk seçeneği ile kullanılmaktadır.

 

 

 

 

menteseli sineklik

MENTEŞELİ Sineklik

Pencere veya kapılarınızın aksine dışarıya doğru açılıp kapanan bir modeldir. Kullanımı kolaydır. Her ebat pencere ve kapılarda uygulanabilir. Eğer pencerenizin önünde demir korkuluk, panjur veya kapınızın önünde küpeşte varsa menteşeli sineklik bu tip yerler için uygulanmaz.

 

 

PİLELİ Sineklik

pileli sineklik ornek

Pileli sineklik bir diğer adı plise sineklik olan bu sistem sineklik yapısına çok farklı bir boyut kazandırmıştır. En büyük özelliği kullanım kolaylığıdır. Pileli sineklikler her tip pencere ve kapılara uygulanır. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=rnJ-FHjKD1A 

Video yu izle bilgi sahibi ol

 

 

 

KAPI Sinekliği

Normal kapıların dış kısmına monte edilir. Menteşeli sineklik gibi dışarı doğru açılır özel durumlarda; kapınızın dış kısmında da kol var ise ilave bir kasa ile monte edilir. Menteşesinden çıkarılabilir. Orta kısmına bel vermemesi için kayıt atılır. Renk ve kaplama seçenekleri mevcuttur.

 

 

SüRME Sinekliksurme sineklik

Sürme sineklik bir diğer adı ile sürgülü sineklik. Sürme doğramaların alternetifsiz tek sinekliğidir. Kasalı veya kasasız imal edilen bu sineklik modeli sürme sistem doğramalarda, habeşibe doğramalarda, wolsvagen kapılarda ve şartlar uygun oldugu takdirde bahçeli evlerde verandaya çıkışlarda tarcih edilir. pratik kullanımı estetik görünümü ve çözüm odaklı bir üründür. renk seçenekleri ve kaplamalı alternatifleri mevcuttur. sağa-sola kayarak çalışan bir sistemdir.

 

 

 

 

ÖLÇÜ ALMA
sineklik ölcü almasineklik ölcü alma

Nasıl ölçü alındığını görmek için Lütfen resmin üzrine tıklayınız:

Tags
Image

Merhaba. Bütün sorularınızı buradan yanıtlayabiliriz.

Formu doldurun veya info@pentamiri adresinden iletişime geçiniz.

Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Image

Sosyal medya hesaplarımıza baktınız mı?

Bizi sosyal medyadan takip edin ve gönderilerimizi beğenin.