Fıratpen servisi

Fıratpen Sürme PVC Pencere

Fıratpen markalı PVC kapı ve pencerelerinizin tamir onarım ve servis ihtiyaçlarını haftanın hergünü çalışma saatleri içinde karşılıyoruz. Acil veya planlı işler dahilinde pvc pencere ve kapı için her türlü sorununuzda yanınızdayız.

Uluslararası standartlarına uygun olarak hot-melt (sıcak yapıştırma) laminasyon tekniği ile kaplanan doğal ahşap desenli lamine pencere Fıratpen PVC Pencere ve Kapı Sistemleri, zengin kaplama seçenekleri, estetik görünümleri ve işlevsellikleriyle özgün mimari ve özel dekoratif beklentilerinize ideal çözümler sunar.

Normal kapı ve pencere açılımlarının mümkün olmadığı sınırlı ve dar alanlar için Fırat teknolojisi ile geliştirilen Fıratpen Sürme Pencere üstün ısı ve ses yalıtım değerleri, estetik ve dekoratif görünümü, pratik kullanımı ve geniş açıklıklara getirdiği işlevsel çözümler ile birçok alanda ideal çözüm olanağı sağlar. Sürme PVC Pencereler Sedir, Ceviz, Altın, Meşe, Budaklı Meşe, Budaklı Maun, Gri ve Antrasit olarak yapılabilir.

Bizi güvenle arayabilirsiniz. Pencere sorunlarında başta ısı kaybı, izolasyon eksikliği, mekanizma arızaları, fonksiyonel yetersizlik ve hatalı yapılmış işçilikten meydana gelen problemleri gidermek bizim işimiz, size kalan bir randevu programı oluşturmak

Fıratpen PVC Ürünleri yaşam alanlarınızı daha ferah ve kullanılabilir kılmak için tasarlanan PVC Pencere Sistemleri, güçlü pvc profil serileri yardımıyla daha geniş ve kesintisiz manzara imkanı sağlar ve farklı açılım seçenekleri sunarak size keyifli ortamlar sağlar.