pimapen tamiriPimapen tamiri ; Değerli meslektaşımız; İstanbul, Ankara, İzmir ağırlıklı olmak kaydıyla memleketin farklı şehirlerinden gelen talepleri karşılamak için bünyemizi sizlerle büyütmek, talepleri karşılamak, müşteri portföyünüyü genişletmek amacıyla sizlere hiç uğraşmanıza gerek olmadan arayış içerisine girmeden pentamiri.com adresinde vizyonunuza uygun olarak yer vererek şehrinizi temsil etme olanağı sunuyoruz.

Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin geç kalmayın Çünkü her şehirden bir usta alıyoruz.

Bu işler için web sayfası yaptırmak ve her yıl yayınlatmak için harcayacağınız onca masrafı düşünürseniz biz size çok makul oranlarda paydaşlık sunuyoruz. Emin olun menmun kalacaksınız ve faydasını göreceksiniz.

Comments   

0 # Engin Topaloğlu 2021-03-03 16:07
İyi günler bayilik için istediğiniz herhangi bir talep varmı.
Ben mobilya, pvc imalatı ve montaj işi yapmaktayım.Yayinlamis olduğunuz gibi bir site açmak gibi bir düşüncem vardı fakat internet üzerinden bunun üzerine girişimde bulunan birileri varmı diyerek inceledim sizin site ile karşılaştım.
Bana net bir şekilde nasıl bir çalışma şekli kazanç ne şekilde ve malzeme temini hakkında ve çalışma şartları hakkında bilgi alabilirmiyim.
Reply | Reply with quote | Quote