Alüminyum pencere tamiri

Alüminyum pencere tamiri

Alüminyum pencere tamiri. Alüminyum malzemelerden yapılmış kapı ve pencerelerin tamir bakım ve onarımı için bizi arayabilirsiniz.Alüminyum kapı ve pencerelerinizde tamirat gerektiren kapı kolu tamiratı, pencere kolu tamiratı, menteşe değişimi, kilit değişimi, doğrama değişimi gibi tamirat uygulamalarını titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Alüminyum pencere tamiri; Alüminyum günlük hayatta her zaman karşımıza çıkan gümüş renkte sünek bir metaldir. Endüstrinin pek çok kolunda milyonlarca farklı ürünün yapımında kullanılmakta olup dünya ekonomisi içinde çok önemli bir yeri vardır. Alüminyumdan üretilmiş yapısal bileşenler uzay ve havacılık sanayi için vazgeçilmezdir. Hafiflik ve yüksek dayanım özellikleri gerektiren taşımacılık ve inşaat sanayinde geniş kullanım alanı bulur.

Firma olarak, evinizde, işyerinizde meydana gelen alüminyum arızalarını gideriyoruz ve sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Bizi her türlü alüminyum tamiri ve bakımı için arayabilirsiniz. 0532 360 9427 no’lu telefon numaramızı arayarak fiyat ve hizmet bilgisi alabilirsiniz.

Alüminyum yapı çözümlerinde deneyimi uzun yıllar öncesine dayanan firmamız bir çok uygulamada oldukça geniş referanslara sahiptir.

Alüminyum Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirme için aşağıdaki konu linklerine bakabilirsiniz.

Aluminyum çift açılım pencere montajı veya tamiri

Alüminyum menfez takılımı

 

Alünmiyum Kapı ve pencere tamirinde uygulama alanları

Alüminyum kapı,

Alüminyum pencere,

Strüktürel silikon cephe,

Klasik kapaklı cephe,

Yarı kapaklı cephe,

Kompozit panel cephe,

Ofis bölme sistemleri,

Işıklık (skylight)

 

Tags
Image

Merhaba. Bütün sorularınızı buradan yanıtlayabiliriz.

Formu doldurun veya info@pentamiri adresinden iletişime geçiniz.

Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
Image

Sosyal medya hesaplarımıza baktınız mı?

Bizi sosyal medyadan takip edin ve gönderilerimizi beğenin.