Conta - Fitil

pencere lastik degisimi

Genelde her pencerede olan bi sıkıntıdır pencerenin contaları çok elzem bi durum olmadıkca düzeltme veya değiştirme olayına girmeyiz çünkü çok rahatsız etmeyeceğini düşünürüz. Halbuki pencerelerimizin izalasyonun sağlayan en temel öğelerdendir aslında conta eğer kopmuşsa, çekmişse veya kurumuşsa dünya para verdiğimiz pencereleri en kalitesiz hale getirebilir ve sürekli ısı kaybına yol açar ve ekonomik olarak faturalara fazladan yük bindirir.

Contalar kendiliğinden pvc ye yapıştırılmış değilse ki kendinden yapıştırmalar 2007-2008 den beri var bozulan kopan kuruyan çeken contaları yenileri ile değiştirip yaşadığınız ısı kayıpların ortadan kaldırabilirsiniz fakat bu işlem bir usta eliyle olmalı ki pencerenize uygun contanın hangisi olduguna karar versin, çünkü yanlış kalınlıkta ve özellikte bir çonta kullanılırsa daha kötü bir durum ortaya çıkabilir.

Biz conta fitil değişimi konusunda bu güne kadar yaptıgımız yüzlerce uygulamadan edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübe ile sizler en iyi yi sunmak için hizmet ediyoruz. Sizlere sunacağımız çözüm yöntemlemleri ile sorunlarınız ortadan kalkacak evinizdeki ısı kaybı ve gereksiz fatura yükü olmayacaktır.